| Image 1 of 4 - Click For More | Product Data
* Quantity discounts may be available. Call Kelly Supply at 800-918-8939. //freightCalculatorBox($item_details) ?> Alternatively, you may e-mail info@kscdirect.com for service. | ||||||||||||||
| Color | Natural |
|---|---|
| Cover Type | Hinged |
| Depth | 16 in |
| Finish | Smooth |
| Height | 36 in |
| Material | 304 Stainless Steel |
| Mounting Type | Wall |
| NEMA Rating | NEMA 3R/4/4X/12/13 |
| Series | HYW |
| Type | Hygienic |
| Width | 30 in |
| Manufacturer | Hammond Manufacturing |