| Image 1 of 2 - Click For More | Product Data
* Quantity discounts may be available. Call Kelly Supply at 800-918-8939. //freightCalculatorBox($item_details) ?> Alternatively, you may e-mail info@kscdirect.com for service. | ||||||||||||||
| Color | Gray |
|---|---|
| Depth | 10 in |
| Length | 30 in |
| Material | Steel |
| NEMA Rating | NEMA 1/IP20 |
| Number of Doors | 2 |
| Series | CMCUG |
| Type | Type 1 |
| Width | 30 in |
| Manufacturer | Hammond Manufacturing |