| Image 1 of 5 - Click For More | Product Data
* Quantity discounts may be available. Call Kelly Supply at 800-918-8939. //freightCalculatorBox($item_details) ?> Alternatively, you may e-mail info@kscdirect.com for service. | ||||||||||||||||
| Bundle Diameter | 1.77 in |
|---|---|
| Color | Blue |
| Length | 7.2 in |
| Lock Mechanism | Cable Tie |
| Material | Nylon |
| Series | ADT |
| Tensile Strength | 50 lb |
| Thickness | 0.22 in |
| Type | Anti-Microbial |
| Width | 0.18 in |
| Manufacturer | ABB - Thomas & Betts |