| | Product Data
* Quantity discounts may be available. Call Kelly Supply at 800-918-8939. //freightCalculatorBox($item_details) ?> Alternatively, you may e-mail info@kscdirect.com for service. | ||||||||||||||||
| Adhesive Backed | No |
|---|---|
| Color | White |
| Depth | 3.14 in |
| Length | 6 ft |
| Material | Modified PPE |
| Mounting Type | DIN Rail |
| Slot Size | 0.315 x 0.551 in, 0.201 x 0.315 in |
| Slot Type | Wide |
| Width | 4-1/4 in |
| Manufacturer | ABB - Thomas & Betts |