| | Product Data
* Quantity discounts may be available. Call Kelly Supply at 800-918-8939. //freightCalculatorBox($item_details) ?> Alternatively, you may e-mail info@kscdirect.com for service. | ||||||||||||||||
| Base Length | 1.13 in |
|---|---|
| Base Width | 1.13 in |
| Color | Blue |
| Material | Polypropylene |
| Maximum Tie Width | 0.3 in |
| Mounting Type | Self-Adhesive |
| Type | 2/4-Way Detectable |
| Manufacturer | ABB - Thomas & Betts |