| | Product Data
* Quantity discounts may be available. Call Kelly Supply at 800-918-8939. //freightCalculatorBox($item_details) ?> Alternatively, you may e-mail info@kscdirect.com for service. | ||||||||||||||
| Color | White |
|---|---|
| Finish | Hot Dipped Galvanized/PVC Coated |
| Inside Diameter | 0.84 in |
| Length | 6 in |
| Material | Steel |
| Outside Diameter | 1.13 in |
| Thickness | 0.139 in |
| Trade Size | 3/4 in |
| Manufacturer | ABB - Thomas & Betts |