| | Product Data
* Quantity discounts may be available. Call Kelly Supply at 800-918-8939. //freightCalculatorBox($item_details) ?> Alternatively, you may e-mail info@kscdirect.com for service. | ||||||||||||||||
| Color | Yellow |
|---|---|
| Finish | Hot Dipped Galvanized/PVC Coated |
| Inside Diameter | 3.57 in |
| Length | 9 ft 10-1/4 in |
| Material | Steel |
| Outside Diameter | 1.08 in |
| Thickness | 0.26 in |
| Trade Size | 3-1/2 in |
| Manufacturer | ABB - Thomas & Betts |