| | Product Data
* Quantity discounts may be available. Call Kelly Supply at 800-918-8939. //freightCalculatorBox($item_details) ?> Alternatively, you may e-mail info@kscdirect.com for service. | ||||||||||||||||
| Color | White |
|---|---|
| Finish | Hot Dipped Galvanized/PVC Coated |
| Inside Diameter | 2.08 in |
| Length | 9 ft 11 in |
| Material | Steel |
| Outside Diameter | 2.46 in |
| Thickness | 0.19 in |
| Trade Size | 2 in |
| Manufacturer | ABB - Thomas & Betts |