| | Product Data
* Quantity discounts may be available. Call Kelly Supply at 800-918-8939. //freightCalculatorBox($item_details) ?> Alternatively, you may e-mail info@kscdirect.com for service. | ||||||||||||||||
| Depth | 1-3/4 in |
|---|---|
| Finish | Galv-Krom®/Standard |
| Hole Size | 9/16 in |
| Length | 4-7/16 in |
| Material | Steel |
| Mounting Type | Hole |
| Number of Holes | 3 |
| Suitable For Use With | 1-1/2 x 1-1/2 in Channel |
| Thickness | 3/16 in |
| Width | 1-1/2 in |
| Manufacturer | ABB - Thomas & Betts |