| | Product Data
* Quantity discounts may be available. Call Kelly Supply at 800-918-8939. //freightCalculatorBox($item_details) ?> Alternatively, you may e-mail info@kscdirect.com for service. | ||||||||||||||||
| Finish | Hot Dipped Galvanized |
|---|---|
| Hole Size | 9/16 in |
| Length | 4-1/2 in |
| Material | Steel |
| Number of Holes | 9 |
| Thickness | 1/4 in |
| Type | Right Hand |
| Manufacturer | ABB - Thomas & Betts |