| | Product Data
* Quantity discounts may be available. Call Kelly Supply at 800-918-8939. //freightCalculatorBox($item_details) ?> Alternatively, you may e-mail info@kscdirect.com for service. | ||||||||||||||||
| Capacity | 20.5 cu-in |
|---|---|
| Color | Blue |
| Diameter | 4 in |
| Dimensions | 2-1/8 in D |
| Knockout Size | 1/2 in |
| Material | Plastic |
| Mounting Type | Ceiling |
| Number of Gangs | 6 |
| Shape | Octagon |
| Type | Non-Metallic |
| Manufacturer | ABB - Thomas & Betts |