| | Product Data
* Quantity discounts may be available. Call Kelly Supply at 800-918-8939. //freightCalculatorBox($item_details) ?> Alternatively, you may e-mail info@kscdirect.com for service. | ||||||||||||||||
| Capacity | 9.5 cu-in |
|---|---|
| Color | Silver |
| Finish | Pre-Galvanized |
| Length | 5 in |
| Material | Steel |
| Raised | 3/4 in |
| Type | 2-Gang Square |
| Width | 5 in |
| Manufacturer | ABB - Thomas & Betts |