| | Product Data
* Quantity discounts may be available. Call Kelly Supply at 800-918-8939. //freightCalculatorBox($item_details) ?> Alternatively, you may e-mail info@kscdirect.com for service. | ||||||||||||||||
| Cable Openings | 0.39 to 0.656 in |
|---|---|
| Cable Type | AC/FMC |
| Color | Metallic |
| Finish | Zinc Plated |
| Knockout Size | 1/2 in |
| Material | Steel |
| Trade Size | 1/2 in |
| Type | Straight |
| Manufacturer | ABB - Thomas & Betts |