| | Product Data
* Quantity discounts may be available. Call Kelly Supply at 800-918-8939. //freightCalculatorBox($item_details) ?> Alternatively, you may e-mail info@kscdirect.com for service. | ||||||||||||||||
| Angle | 90 deg |
|---|---|
| Cable Openings | 0.906 to 1.093 in |
| Cable Type | Armored |
| Color | Metallic |
| Finish | Zinc Plating |
| Knockout Size | 3/4 in |
| Material | Malleable Iron |
| Trade Size | 3/4 in |
| Manufacturer | ABB - Thomas & Betts |
This item has no supplemental files.