| | Product Data
* Quantity discounts may be available. Call Kelly Supply at 800-918-8939. //freightCalculatorBox($item_details) ?> Alternatively, you may e-mail info@kscdirect.com for service. | ||||||||||||||||
| Color | Gold |
|---|---|
| Depth | 1/2 in |
| Finish | Electroplated |
| Length | 10 ft |
| Material | Steel |
| Suitable For Use With | Strut Channel |
| Thickness | 1/16 in |
| Width | 1-5/8 in |
| Manufacturer | ABB - Thomas & Betts |
This item has no supplemental files.