| | Product Data
* Quantity discounts may be available. Call Kelly Supply at 800-918-8939. //freightCalculatorBox($item_details) ?> Alternatively, you may e-mail info@kscdirect.com for service. | ||||||||||||||||
| Conductor Size | 50000 to 115000 kcmil |
|---|---|
| Dimensions | 1.06 in W |
| Finish | Tin-Plated |
| Length | 2.76 in |
| Material | Copper |
| Stud Size | 1/2 in |
| Type | Insulated |
| Manufacturer | ABB - Thomas & Betts |
This item has no supplemental files.