| Image 1 of 3 - Click For More | Product Data
* Quantity discounts may be available. Call Kelly Supply at 800-918-8939. //freightCalculatorBox($item_details) ?> Alternatively, you may e-mail info@kscdirect.com for service. | ||||||||||||||
| Dimensions | 1.9685 in H x 4.5 in W x 7.7165 in L |
|---|---|
| Display Size | 3.5 in |
| Display Type | Touch |
| Power Source | 24 V DC |
| Series | XV300 |
| Software | Linux |
| Type | Advanced |
| Manufacturer | CUTLER-HAMMER INC |