| | Product Data
* Quantity discounts may be available. Call Kelly Supply at 800-918-8939. //freightCalculatorBox($item_details) ?> Alternatively, you may e-mail info@kscdirect.com for service. | ||||||||||||||
| Amperage Rating | 0-4/20 mA |
|---|---|
| Dimensions | 4 in H x 3 in W x 0.5 in L |
| Number of Outputs | 4 |
| Resolution | 16 bit |
| Series | XN Series |
| Type | XI/ON |
| Voltage Rating | 10 V |
| Manufacturer | CUTLER-HAMMER INC |
This item has no supplemental files.