| Image 1 of 5 - Click For More | Product Data
* Quantity discounts may be available. Call Kelly Supply at 800-918-8939. //freightCalculatorBox($item_details) ?> Alternatively, you may e-mail info@kscdirect.com for service. | ||||||||||||||
| Battery Capacity | 12 hr |
|---|---|
| Battery Type | Lithium |
| Color | Orange |
| Connection Type | Bluetooth |
| Height | 2.68 in |
| Length | 1.87 in |
| Material | ABS/PC/TPE |
| Width | 1.27 in |
| Manufacturer | Klein Tools |