| | Product Data
* Quantity discounts may be available. Call Kelly Supply at 800-918-8939. //freightCalculatorBox($item_details) ?> Alternatively, you may e-mail info@kscdirect.com for service. | ||||||||||||||
| Blade Type | Retractable |
|---|---|
| Handle Material | Zinc |
| Handle Type | Ergonomic |
| Number of Blades Included | 5 |
| Overall Depth | 9.1 in |
| Overall Length | 1 in |
| Overall Width | 3.5 in |
| Manufacturer | IRWIN INDUSTRIAL TOOL COMPANY |
This item has no supplemental files.