| Image 1 of 8 - Click For More | Product Data
* Quantity discounts may be available. Call Kelly Supply at 800-918-8939. //freightCalculatorBox($item_details) ?> Alternatively, you may e-mail info@kscdirect.com for service. | ||||||||||||||
| Dimensions | 4 in H x 6 in W x 8 in L |
|---|---|
| Drive Size | 7/16, 1/2 in |
| Impact Rated | Yes |
| Included Socket Size | 3/4, 1, 1-1/8 in |
| Material | Steel |
| Measurement System | Imperial |
| Number of Pieces | 4 |
| Number of Points | 4, 12 |
| Manufacturer | Klein Tools |