| Image 1 of 9 - Click For More | Product Data
* Quantity discounts may be available. Call Kelly Supply at 800-918-8939. //freightCalculatorBox($item_details) ?> Alternatively, you may e-mail info@kscdirect.com for service. | ||||||||||||||
| Dimensions | 3.68 in H x 0.65 in W x 0.65 in L |
|---|---|
| Drive Size | 1/4 in |
| Impact Rated | Yes |
| Included Socket Size | 7, 8, 10, 12 mm |
| Material | Steel Alloy |
| Measurement System | Metric |
| Number of Points | 6 |
| Manufacturer | Klein Tools |