| | Product Data
* Quantity discounts may be available. Call Kelly Supply at 800-918-8939. //freightCalculatorBox($item_details) ?> Alternatively, you may e-mail info@kscdirect.com for service. | ||||||||||||||
| Material | Neoprene |
|---|---|
| Number of Teeth | 180 |
| Overall Length | 90 in |
| Pitch | 1/2 in |
| Reinforced Material | Fiberglass |
| Type | Dual Sided Heavy |
| Width | 1 in |
| Manufacturer | Timken / Carlisle |