| | Product Data
Your Price: $76.06 / PC
* Quantity discounts may be available. Call Kelly Supply at 800-918-8939. //freightCalculatorBox($item_details) ?> Alternatively, you may e-mail info@kscdirect.com for service. | |||||||||||||||
| Color | Black |
|---|---|
| Material | Chloroprene |
| Number of Teeth | 150 |
| Overall Length | 1200 mm |
| Pitch | 8 mm |
| Reinforced Material | Fiberglass |
| Temperature Range | -40 to 160 deg C |
| Tooth Profile | STD |
| Width | 15 mm |
| Manufacturer | VEYANCE GOODYEAR |