| | Product Data
Your Price: $9.67 / PC
* Quantity discounts may be available. Call Kelly Supply at 800-918-8939. //freightCalculatorBox($item_details) ?> Alternatively, you may e-mail info@kscdirect.com for service. | |||||||||||||||
| Color | Black |
|---|---|
| Material | EPDM |
| Number of Ribs | 1 |
| Outside Length | 650 mm |
| Reinforced Material | Polyester |
| Section Size | XPZ |
| Temperature Range | -40 to 140 deg F |
| Thickness | 8 mm |
| Top Width | 10 mm |
| Type | Cogged |
| Manufacturer | VEYANCE GOODYEAR |