| | Product Data
Your Price: $3158.44 / PC
* Quantity discounts may be available. Call Kelly Supply at 800-918-8939. //freightCalculatorBox($item_details) ?> Alternatively, you may e-mail info@kscdirect.com for service. | |||||||||||||
| Color | Black |
|---|---|
| Material | Polybutadiene |
| Number of Ribs | 15 |
| Outside Length | 106 in |
| Reinforced Material | Polyester |
| Section Size | 5VL |
| Temperature Range | -40 to 140 deg F |
| Thickness | 0.53 in |
| Top Width | 5/8 in |
| Type | Laminated |
| Manufacturer | VEYANCE GOODYEAR |