| Image 1 of 2 - Click For More | Product Data
Your Price: $85.01 / PC
* Quantity discounts may be available. Call Kelly Supply at 800-918-8939. //freightCalculatorBox($item_details) ?> Alternatively, you may e-mail info@kscdirect.com for service. | |||||||||||||
| Material | Rubber |
|---|---|
| Number of Teeth | 223 |
| Overall Length | 70-1/4 in |
| Pitch | 8 mm |
| Reinforced Material | Aramid/Fiberglass |
| Series | 8M |
| Width | 1-1/16 in |
| Manufacturer | VEYANCE GOODYEAR |
This item has no supplemental files.