| | Product Data
* Quantity discounts may be available. Call Kelly Supply at 800-918-8939. //freightCalculatorBox($item_details) ?> Alternatively, you may e-mail info@kscdirect.com for service. | ||||||||||||||||
| Material | EPDM |
|---|---|
| Outside Length | 2160 mm |
| Section Size | XPA |
| Temperature Range | -40 to 230 deg F |
| Thickness | 10 mm |
| Top Width | 13 mm |
| Type | Premium Cogged |
| Manufacturer | VEYANCE GOODYEAR |
This item has no supplemental files.