| | Product Data
Your Price: $502.81 / EA
* Quantity discounts may be available. Call Kelly Supply at 800-918-8939. //freightCalculatorBox($item_details) ?> Alternatively, you may e-mail info@kscdirect.com for service. | |||||||||||||||
| Color | Black |
|---|---|
| Groove Angle | 30 deg |
| Material | Chloroprene |
| Outside Length | 70 in |
| Reinforced Material | Polyester |
| Temperature Range | -40 to 60 deg F |
| Top Width | 2-3/4 in |
| Type | 30V Profile |
| Manufacturer | VEYANCE GOODYEAR |