| | Product Data
Your Price: $22.44 / EA
* Quantity discounts may be available. Call Kelly Supply at 800-918-8939. //freightCalculatorBox($item_details) ?> Alternatively, you may e-mail info@kscdirect.com for service. | |||||||||||||
| Color | Black |
|---|---|
| Material | Chloroprene with Fiber |
| Number of Teeth | 125 |
| Overall Length | 25 in |
| Pitch | 0.2 in |
| Reinforced Material | Fiberglass |
| Temperature Range | -40 to 71 deg F |
| Width | 1/4 in |
| Manufacturer | VEYANCE GOODYEAR |