| | Product Data
Your Price: $562.19 / EA
* Quantity discounts may be available. Call Kelly Supply at 800-918-8939. //freightCalculatorBox($item_details) ?> Alternatively, you may e-mail info@kscdirect.com for service. | |||||||||||||||
| Color | Black |
|---|---|
| Material | Chloroprene |
| Number of Teeth | 64 |
| Overall Length | 56 in |
| Pitch | 7/8 in |
| Reinforced Material | Fiberglass |
| Temperature Range | -40 to 71 deg F |
| Width | 4 in |
| Manufacturer | VEYANCE GOODYEAR |