| | Product Data
Your Price: $146.86 / EA
* Quantity discounts may be available. Call Kelly Supply at 800-918-8939. //freightCalculatorBox($item_details) ?> Alternatively, you may e-mail info@kscdirect.com for service. | |||||||||||||||
| Color | Black |
|---|---|
| Material | Chloroprene |
| Number of Teeth | 78 |
| Overall Length | 39 in |
| Pitch | 1/2 in |
| Reinforced Material | Fiberglass |
| Temperature Range | -40 to 160 deg F |
| Width | 3 in |
| Manufacturer | VEYANCE GOODYEAR |