| | Product Data
* Quantity discounts may be available. Call Kelly Supply at 800-918-8939. //freightCalculatorBox($item_details) ?> Alternatively, you may e-mail info@kscdirect.com for service. | ||||||||||||||
| Angle | 30 deg |
|---|---|
| Connection Size | 54 in |
| Cutoff Allowance | 137 mm |
| Domestic/Import | Import |
| Hose Size | 1 in |
| Series | S-Series |
| Thickness | 14.3 mm |
| Type | 1-Piece |
| Manufacturer | ALFAGOMMA |