| | Product Data
* Quantity discounts may be available. Call Kelly Supply at 800-918-8939. //freightCalculatorBox($item_details) ?> Alternatively, you may e-mail info@kscdirect.com for service. | ||||||||||||||
| Connection Size | 3/4-14 |
|---|---|
| Cutoff Allowance | 32.6 mm |
| Domestic/Import | Import |
| End Style | Male |
| Hex Size | 32 mm |
| Hose Size | 3/4 in |
| Series | S-Series |
| Type | 1-Piece |
| Manufacturer | ALFAGOMMA |