| | Product Data
* Quantity discounts may be available. Call Kelly Supply at 800-918-8939. //freightCalculatorBox($item_details) ?> Alternatively, you may e-mail info@kscdirect.com for service. | ||||||||||||||||
| Cross Section | 0.102 in |
|---|---|
| Domestic/Import | Import |
| Durometer | 70 Shore A |
| Inside Diameter | 2.55 in |
| Material | Neoprene |
| Outside Diameter | 2.755 in |
| Series | DHH |
| Width | 0.102 in |
| Manufacturer | Dichtomatik |
This item has no supplemental files.