| | Product Data
* Quantity discounts may be available. Call Kelly Supply at 800-918-8939. //freightCalculatorBox($item_details) ?> Alternatively, you may e-mail info@kscdirect.com for service. | ||||||||||||||
| Base to Bore Centerline | 6.313 in |
|---|---|
| Base Width | 6.25 in |
| Bolt Center-to-Center Length | 18.25 in |
| Inside Diameter | 5.1875 in |
| Material | Cast Iron |
| Overall Height | 12.5 in |
| Overall Length | 21.25 in |
| Series | SAFS |
| Type | Split |
| Manufacturer | CONS |
This item has no supplemental files.