| | Product Data
* Quantity discounts may be available. Call Kelly Supply at 800-918-8939. //freightCalculatorBox($item_details) ?> Alternatively, you may e-mail info@kscdirect.com for service. | ||||||||||||||
| Inside Diameter | 21.2 mm |
|---|---|
| Material | 18-8 Stainless Steel |
| Material Grade | A2 |
| Measurement System | Metric |
| Nominal Size | M20 |
| Outside Diameter | 33.6 mm |
| Thickness | 4.2 mm |
| Manufacturer | BBI |