| | Product Data
Your Price: $860.16 / EA
* Quantity discounts may be available. Call Kelly Supply at 800-918-8939. //freightCalculatorBox($item_details) ?> Alternatively, you may e-mail info@kscdirect.com for service. | |||||||||||||
| Color | Gray |
|---|---|
| Cover Type | Hinged |
| Depth | 36 in |
| Finish | Powder Coated |
| Height | 36 in |
| Lock | Padlock |
| Material | Steel |
| Mounting Type | Pad/Wall |
| NEMA Rating | NEMA 3R |
| Type | 2-Door |
| Width | 12 in |
| Manufacturer | Milbank® |