| | Product Data
Your Price: $958.39 / EA
* Quantity discounts may be available. Call Kelly Supply at 800-918-8939. //freightCalculatorBox($item_details) ?> Alternatively, you may e-mail info@kscdirect.com for service. | |||||||||||||
| Color | Gray |
|---|---|
| Depth | 30 in |
| Electrical Ratings | 800 A, 600 V AC |
| Finish | Galvanized/Powder Coated |
| Height | 16 in |
| Material | Steel |
| Mounting Type | Wall |
| NEMA Rating | NEMA 3R |
| Type | Ringless |
| Width | 30 in |
| Manufacturer | MILBANK MFG CO |
This item has no supplemental files.