| | Product Data
Your Price: $48.44 / EA
* Quantity discounts may be available. Call Kelly Supply at 800-918-8939. //freightCalculatorBox($item_details) ?> Alternatively, you may e-mail info@kscdirect.com for service. | |||||||||||||
| Actuator Type | Lever Handle |
|---|---|
| Body Material | Brass |
| Dimensions | 1.96 in H x 2.65 in W |
| End Style | MIP x FIP |
| Hex Size | 1 in |
| Nominal Size | 1/2 in |
| Pressure Rating | 80 psi |
| Type | Spring Key |
| Manufacturer | Midland Industries |