| | Product Data
Your Price: $48.34 / EA
* Quantity discounts may be available. Call Kelly Supply at 800-918-8939. //freightCalculatorBox($item_details) ?> Alternatively, you may e-mail info@kscdirect.com for service. | |||||||||||||
| Domestic/Import | Import |
|---|---|
| End Style | MNPT |
| Fitting/Connector Type | Bushing |
| Hex Size | 1.32 in |
| Length | 1.27 in |
| Material | Bronze |
| Nominal Size | 2 x 1/2 in |
| Pressure Class | 125 lb |
| Manufacturer | Midland Industries |