| | Product Data
Your Price: $9.06 / EA
* Quantity discounts may be available. Call Kelly Supply at 800-918-8939. //freightCalculatorBox($item_details) ?> Alternatively, you may e-mail info@kscdirect.com for service. | |||||||||||||
| Barb Length | 3/4 in |
|---|---|
| Dimensions | 1.2 in L |
| Domestic/Import | Domestic |
| End Style | Hose Barb x MNPTF |
| Fitting/Connector Type | Adapter |
| Hex Size | 0.38 in |
| Length | 1.2 in |
| Material | Brass |
| Nominal Size | 3/16 x 1/16 in |
| Number of Barb | 1 |
| Type | Rigid Straight |
| Manufacturer | Midland Industries |
This item has no supplemental files.