| | Product Data
Your Price: $66.36 / EA
* Quantity discounts may be available. Call Kelly Supply at 800-918-8939. //freightCalculatorBox($item_details) ?> Alternatively, you may e-mail info@kscdirect.com for service. | |||||||||||||
| Domestic/Import | Domestic |
|---|---|
| End Style | C x MNPTF |
| Fitting/Connector Type | Adapter |
| Hex Size | 1.38 in |
| Length | 2 in |
| Material | Brass |
| Nominal Size | 1 x 3/4 in |
| Series | 68 Series |
| Temperature Rating | -65 to 250 deg F |
| Type | Straight |
| Manufacturer | Midland Industries |
This item has no supplemental files.