| | Product Data
Your Price: $19.95 / EA
* Quantity discounts may be available. Call Kelly Supply at 800-918-8939. //freightCalculatorBox($item_details) ?> Alternatively, you may e-mail info@kscdirect.com for service. | |||||||||||||||
| Color | Black |
|---|---|
| Material | Rubber |
| Number of Ribs | 1 |
| Outside Length | 80 in |
| Reinforced Material | Polyester |
| Section Size | 4L |
| Temperature Range | -40 to 140 deg C |
| Thickness | 0.31 in |
| Top Width | 1/2 in |
| Type | Cogged |
| Manufacturer | VEYANCE GOODYEAR |
This item has no supplemental files.