| | Product Data
Your Price: $76.69 / PC
* Quantity discounts may be available. Call Kelly Supply at 800-918-8939. //freightCalculatorBox($item_details) ?> Alternatively, you may e-mail info@kscdirect.com for service. | |||||||||||||
| Color | Black |
|---|---|
| Material | EPDM |
| Number of Ribs | 1 |
| Outside Length | 2022 mm |
| Reinforced Material | Polyester |
| Section Size | XPB |
| Temperature Range | -40 to 140 deg F |
| Thickness | 14 mm |
| Top Width | 17 mm |
| Type | Cogged |
| Manufacturer | VEYANCE GOODYEAR |