| | Product Data
Your Price: $16.89 / EA
* Quantity discounts may be available. Call Kelly Supply at 800-918-8939. //freightCalculatorBox($item_details) ?> Alternatively, you may e-mail info@kscdirect.com for service. | |||||||||||||||
| Color | Gray |
|---|---|
| Dimensions | 4.3 in W x 2.85 in H |
| End Style | Slip |
| Fitting/Connector Type | Tee |
| Length | 5.35 in |
| Material | PVC |
| Nominal Size | 2 x 2 x 1-1/2 in |
| Schedule Rating | SCH 80/XH |
| Manufacturer | Boshart Industries |