| | Product Data
Your Price: $226.56 / EA
* Quantity discounts may be available. Call Kelly Supply at 800-918-8939. //freightCalculatorBox($item_details) ?> Alternatively, you may e-mail info@kscdirect.com for service. | |||||||||||||
| Material | Neoprene |
|---|---|
| Number of Teeth | 196 |
| Overall Length | 98 in |
| Pitch | 1/2 in |
| Reinforced Material | Fiberglass |
| Temperature Range | -22 to 194 deg F |
| Type | Double Sided |
| Width | 1 in |
| Manufacturer | B & B Manufacturing |