| | Product Data
Your Price: $404.08 / EA
* Quantity discounts may be available. Call Kelly Supply at 800-918-8939. //freightCalculatorBox($item_details) ?> Alternatively, you may e-mail info@kscdirect.com for service. | |||||||||||||
| Material | Neoprene |
|---|---|
| Number of Teeth | 91 |
| Overall Length | 728 mm |
| Pitch | 8 mm |
| Reinforced Material | Fiberglass |
| Type | Double Sided |
| Width | 85 mm |
| Manufacturer | B & B Manufacturing |