| | Product Data
Your Price: $1278.72 / EA
* Quantity discounts may be available. Call Kelly Supply at 800-918-8939. //freightCalculatorBox($item_details) ?> Alternatively, you may e-mail info@kscdirect.com for service. | |||||||||||||
| Material | Polyurethane |
|---|---|
| Number of Teeth | 150 |
| Overall Length | 2100 mm |
| Pitch | 14 mm |
| Reinforced Material | Carbon Tensile |
| Type | Single Sided |
| Width | 37 mm |
| Manufacturer | B & B Manufacturing |
This item has no supplemental files.