| | Product Data
Your Price: $221.31 / EA
* Quantity discounts may be available. Call Kelly Supply at 800-918-8939. //freightCalculatorBox($item_details) ?> Alternatively, you may e-mail info@kscdirect.com for service. | |||||||||||||
| Material | Rubber |
|---|---|
| Outside Length | 242 in |
| Reinforced Material | Polyester |
| Section Size | E |
| Thickness | 0.91 in |
| Top Width | 1-1/2 in |
| Type | Classical |
| Manufacturer | Bando |